Barcode: 3104935391305
Grape Peach Juice
by Bek Normande
Labels
no preservatives
green dot
no colorings
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
BEL NORMANDE Grape - PeachJpritzer front concentrate MINIMUM FRUIT CONTENT: 71% - TENEUR EN FRUITS hyedients:white grape juice from concentrate (66%), Average nutritional (5%), carbondioxide,
Related Products in Beverages
Iogurte Líquido sabor Frutos Silvestres
Yoggi,Nestlé
E NOVA 4
Sumo Com Gas Ananas
Sumol
D
Calem Fine Ruby Porto
NOVA 4
YoPRO
Danone
B NOVA 4
Boisson Ananas 6X33CL Sumol
Sumol
E NOVA 4
Sumol orange
Sumol
E NOVA 4
Água de nascente
Pingo Doce
A NOVA 1
Boisson
Sumol
E NOVA 4
Calem Fine Ruby Porto
NOVA 4
Sumol orange
Sumol
C NOVA 4
Iogurte Danone Liquido Frutos Tropicais
Danone
E NOVA 4
Manga Iogurte Líquido com Alto teor em Proteína 18 g por Garrafa
Pingo Doce
D NOVA 4