Barcode: 5601045002322
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.4 g |
| of which sugars | 7.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Declaraçâo Nutricional porl Informaci6n Nutricional porl Nutrition Declaration per Energia/ Valor energético/ Energy Lipidos/ Grasas/ Fat dos quais saturados/ de las cuales saturadas/ of which saturates Hidratos de Carbono/ Carbohydrate dos quais açücares/ de los cuales azücares/ of v:hich cugars
Related Products in Beverages
Southern style sweet tea
E NOVA 4
Sparkling water
B NOVA 4
Chilled coffee drink
D NOVA 4
Vanilla flavored chilled coffee drink
E NOVA 4
Sparkling water
B NOVA 1
Sparkling water
B NOVA 4
Chilled coffee drink
D NOVA 4
Lemonade
E NOVA 4
Green tea
D NOVA 4
Chilled coffee drink
E NOVA 4
Sweet iced tea
D NOVA 4
Southern style lemonade
E NOVA 4