Barcode: 0853613004480
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.8 g |
| of which sugars | 8.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spring water, high fructose corn syrup, citric acid, natural flavor, sodium benzoate (preservative), potassium sorbate (preservative), potassium citrate, red 40, and blue 1.
Additives
e129
e133
e202
e211
e330
Related Products in Beverages
Ok! Ice Coffee Zero
ok.-
B NOVA 1
Mojo
Mojo
D NOVA 4
mint water
naturaplan, Coop
A NOVA 4
Lattesso Caffè Macchiato
Cremo SA
E NOVA 3
Gazosa Aroma Mirtillo
Gazosa Coldesina
E NOVA 4
Ginger shot
Slips
E NOVA 1
Caffè Lattesso Macchiato Lungo
Lattesso
E NOVA 3
Qualite & Prix Swiss Alpina
COOP
A NOVA 1
Schnitz wasser
Coop Naturaplan
A NOVA 4
Cola zero
Coop Prix Garantie
C NOVA 4
Eau minérale
Swiss Alpina, coop
A
Ceylan kenilworth Noir
Thé Nespressi
B