Barcode: 4034025000314
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 8.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100 % Direktsaft nicht aus Konzentrat rückverdünnt
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Juic'D Right, Mango Pineapple Passionfruit Flavored Juice Beverage Blend From Concentrate, Mango Pineapple Passionfruit
Wegmans
C NOVA 4
Grapefruit Sparkling Water, Grapefruit
Wegmans
B NOVA 4
Orange,Carrot &Turmeric Juice
D NOVA 1
Cold-Pressured Lemonade
Wegmans
D NOVA 3
KING MIX Achocolatado em pó
King mix
B NOVA 4
Celery, Cucumber & Lemon 100% Juice, Celery, Cucumber & Lemon
B NOVA 1
Honeycrisp Apple Flavored Juice Beverage From Concentrate, Honeycrisp Apple
Wegmans
E NOVA 4
Ginger Honey Lemon Kombucha Spritzer, Ginger Honey Lemon
Wegmans
B NOVA 3
Fruit Punch Flavored Juic'D Right Juice Beverage Blend From Concentrate, Fruit Punch
Wegmans
D NOVA 4
Watermelon Flavored Carbonated Mineral Water, Watermelon
Perrier
B NOVA 4
Peach Sparkling Water, Peach
B NOVA 4
Orange, Cranberry & Pomegranate Juice With Cinnamon Cold-Pressured 100% Juice, Orange, Cranberry & & Pomegranate
D NOVA 1