Barcode: 0852453002014
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 6.5 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Grapefruit
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Mini beef ravioli & meatballs in tomato sauce
Meijer
C NOVA 4
Macaroni & Beef In Tomato Sauce
Meijer
C NOVA 4
Pasta in tomato & cheese sauce
Meijer
C NOVA 4
Meijer, drink mix, fruit punch
Meijer, Meijer Inc.
NOVA 4
Beef Ravioli In Tomato & Meat Sauce
Meijer
C NOVA 4
Ice Cream Cups
Meijer
C NOVA 4
Meijer, pink lemonade drink mix, pink lemonade
Meijer, Meijer Inc.
NOVA 4
Pasta In Tomato & Cheese Sauce
Meijer
C NOVA 4
Meijer, lemonade
Meijer
NOVA 4
Spaghetti Hoops
Meijer
C NOVA 4