Barcode: 0850020087181
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 6.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 83.3 g |
| Salt | 5.7 g |
Ingredients
GRASS-FED BOVINE COLLAGEN PEPTIDES, + NATURAL VANILLA FLAVOR, + STEVIA EXTRACT, + NOTHING ELSE!
Related Products in Collagen Supplement
Organic Collagen Peptides
Sports Research
A
Hydrolyzed Collagen
Perfect
B
Chocolate Collagen Peptides Plus Reishi Mushroom
Further Food
NOVA 4
Collagen Peptides
Bulletproof
B NOVA 4
Enhanced Collagen
Organika
B NOVA 4
Enhanced Collagen Protein
Organika
A NOVA 4
Naked Collagen
Naked
A
PRIME Grass-Fed Collagen Peptides
LTH
E NOVA 4
Maionese Magra
Hellmann's,Unilever
D NOVA 4 Eco-Score D
Mini palmeritas de hojaldre
Virgen del Brezo
E NOVA 4 Eco-Score C