Barcode: 0850039740367
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 366.0 kcal |
| Fat | 28.6 g |
| of which saturated | 12.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 26.8 g |
| Salt | 179.0 g |
Ingredients
100% Grass-fed Wagyu Beef
Related Products
Raw Organic Cookies
Gopals Inc.
Organic Polenta
Polenta Valpadana
B NOVA 3
Sprouties, Pumpkin Seed
Gopals Inc.
D NOVA 1
nutella
Ferrero
E NOVA 4
Sesame Tahini
Gopal's Healthfoods
C NOVA 1
Nori wrapped energy sticks power wraps
Gopals Inc.
D NOVA 3
Sunflower Seed Sprouties Savory
Gopals Inc.
Gopal’s Power Wraps
Gopal's Healthfoods
Polenta
Polenta Valpadana
B NOVA 3
Pumpkin Date High Enzyme Energy Bar
Gopal's Healthfoods
C NOVA 1