Barcode: 0194346135493
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 179.0 kcal |
| Fat | 9.8 g |
| of which saturated | 4.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 19.6 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Beef
Recipes with Similar Ingredients
Quick Chicken Cacciatore
9 ingredients
Formula Scramble
5 ingredients
Fish Baked Over Rice
3 ingredients
Friendship Sourdough Bread
5 ingredients
Citrus Ribs
5 ingredients
Super Simple Peppadew Pasta - A New Family Fave
11 ingredients
Roy'S Buffalo Bigos
16 ingredients
Seriously Italian: Insalata Di Riso Recipe
20 ingredients
Carne Asada Tacos With Flour Tortillas
23 ingredients
Chicken And Steak Kabobs Recipe
7 ingredients
Fig, port and star anise Christmas cake recipe
21 ingredients
Related Products in Meats And Their Products
Dino’s Famous
D NOVA 4
Turkey Sausage
Ballyfree
C NOVA 4
Chicken Meatballs in Tomato Sauce
Fray Bentos
C NOVA 3
Scotch pies
Bells
D NOVA 4
Pork onion tomato slices
Denny
D
Frankfurter chicken
Herta
D NOVA 4
Dino's Famous Big Dogs
Dino's Famous
D NOVA 4
Traditional Rashers
Galtee
E NOVA 4
Fray Bentos Steak & Kidney Pie 425G
C NOVA 4
Fray Bentos Steak & Gravy
Baxters,Fray Bentos
C NOVA 4
Steak & Kidney Slice
Peter's
D NOVA 4
Meaty Puds Steak and Kidney
Fray Bentos
D NOVA 4