Barcode: 0865600000047
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 14.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Green coffee extract (water & certified fair trade green coffee), lemon juice, cane sugar, lime juice, ginger juice.
Related Products in Beverages
ココア
Asahi,バンホーテン,Van Houten
NOVA 4
Pocari Sweat
Pocari Sweat
C
三ツ矢シャキッとルビーレモネード
アサヒ,Asahi
NOVA 4
ウィルキンソン ジンジャエール
Asahi,アサヒ,ウィルキンソン
NOVA 4
ドデカミン
Asahi
NOVA 4
Cappuccino Penny ready
Penny Market, Penny
C NOVA 3
Asahi, soft drink
Asahi
B NOVA 1
Dragster energiaital
Dragster
E
Coolish カリピス
LOTTE
NOVA 4
Festillant
Festillant
C NOVA 4
AURORA PRESSO
Wonda, Asahi
NOVA 4
Morning Shot
Wonda, Asahi
C NOVA 4