Barcode: 5021812004906
Green Cordial Plump Summer Raspberry
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
france, united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sugar, cotswold spring water, fructose, raspberry juice from concentrate (13%). og applejuice from concentrate (8%), citric acid, natural flavourings, aronia juice from concentrate.
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Кефір питний, 2.5% жиру
Селянське, Люстдорф
B
КАВА КИЇВСЬКА
КАВИ
Non Stop Spark
Non Stop
B NOVA 4
Non Stop Stalker Green
Non Stop
E NOVA 4
Львівське Radler Яблуко-Мʼята
Львівське, Львівське Radler
NOVA 4
Кефір густий "Селянський", 2.5% жиру
Селянське, Люстдорф
B
Квас "Пряний", зі смаком пряника та кориці
Квас Тарас, ПрАТ "Карлсберг Україна"
D
Non Stop Лімітована серія до 20 років
Non Stop
E NOVA 4
Non Stop Zoom
Non Stop
E NOVA 4
Non Stop Stalker
Non Stop
E NOVA 4
Ряжанка "Селянська", 4.0% жирності
Селянське, Люстдорф
C
Non Stop Boost
Non Stop
E NOVA 4