Barcode: 5000112653557
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Voda, cukor, fruktóza, extrakt zo zeleného čaju** (0,14%), kyselina citrónová plastic, pomarančová šťava z koncentrátu (0,1%), citrónová šťava z koncentrátu (0,1%), regulátor kyslosti: citrany sodné, antioxidant: kyselina askorbová, arómy, sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie.
Additives
e300
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Oasis Tropical 50cl
Oasis
NOVA 4
Steak 'N Shake, Double Chocolate Fudge Milkshake, Kids & Small
Steak 'N Shake
E
Ice Tea Zitrone
Migros
D NOVA 3
Ice Tea Pfirsich
ICE TEA, Migros, bischofszell nahrungsmittel AG
D NOVA 4
Ice tea citron
Ice Tea
D NOVA 1
Bifidus drink Mokka
Migros
E NOVA 4
Apfelsaft Naturtrüb - Frisch ab Presse
Bischofszell Nahrungsmittel AG - Migros, Migros, Naturreiner
D NOVA 1
Kefir
Migros
C NOVA 4
Ice Tea Light Zitrone
Migros
C NOVA 4
Ice Tea Pfirisch
Migros
D NOVA 4
Ice Tea pêche
ICE TEA, Migros
D NOVA 4
HIGH PROTEIN DRINK vanilla
Hersteller
NOVA 4