Barcode: 94205053
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.8 g |
| of which sugars | 9.7 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Kiwi
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
PÊCHE
Carrefour
B NOVA 4
NOIX DE COCO Râpée
Carrefour
C NOVA 1
Pamplemousse Rose
Carrefour
D NOVA 4
Nectar Pêche et Banane
Carrefour
D NOVA 4
Minut Apero
Carrefour
D NOVA 4
Poire
Carrefour
A NOVA 4
CR'OCKS au chocolat au lait
Carrefour, Xtrem
D NOVA 4
Olives Cocktail Minut' Apéro avec poivrons & lupins
Carrefour
C NOVA 3
Crusti ' nuts
Carrefour
D NOVA 4
Amandes effilées
Carrefour
A NOVA 1
Guisantes finos
Carrefour
A NOVA 3
Extrait de vanille
Carrefour
NOVA 4