Barcode: 0818431000069
Green Leaf
by garden life
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 12.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Green leaf lettuce
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Emilia, potato mini gnocchi
Emilia
C NOVA 4
Tortillas de maiz gordita blanca
C NOVA 3
Coconut juice with pulp
B NOVA 3
Potato Gnocchi
Emilia
C NOVA 4
Mexican seasoning
E NOVA 3
Agrosik, sour cherry jam, cherry
Agrosik
D NOVA 4
Agrosik, sauerkraut
Agrosik
A NOVA 3
Strawberry Jam
Agrosik
D NOVA 4
Pomegranate juice
E NOVA 3
Raspberry Jam
Agrosik
D NOVA 4
Emilia, Spinach Gnocchi
Grandi Pastai Italiani S.P.A.
C NOVA 4
Cheese gnocchi
C NOVA 4