Barcode: 0850010788319
Green lemon lime
Processing
NOVA 4
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
CARBONATED WATER, CARAMEL COLOR, TARTARIC ACID, MALIC NEW ACID, STEVIA EXTRACT SWEETENER, NATURAL FLAVORS, CAFFEINE.
Additives
e150c
e334
Related Products in Beverages
Russischer Kwass
Steinhauer
D
KBAC
Monolith
D NOVA 4
KWAS
Steinhauer
D NOVA 4
Fidelio Brauerei Härle Leutkirch.
NOVA 3
Kefir aromatisé
Milram
D NOVA 4
Migros Sélection - LASSI MANGO
Migros Sélection
E NOVA 4
Хлебный Квас – Boisson sur base de malt „Chlebnij kvas“
Monolith Süd GmbH
D NOVA 3
Kefir Zorka Moia Mild 3.5%fat 500g
Monolith
C
Kwas Taras
C NOVA 4
halfvolle Kefir mild
ÖING
B NOVA 1
Seezüngle Kirsche
Seezüngle
C NOVA 3
Jus De Noni Pur
Gse
B