Barcode: 4056489897552
Green Lemon Tea
Processing
NOVA 4
Labels
rainforest alliance
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
92% Green Tea, 6% Natural Lemon Flavouring, 2% Lemon Peel
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Nesquik sirop chocolat
Nestlé
E NOVA 4
Kefir low fat
Trader Joe's
C NOVA 4
AHMAD TEA LONDON Chá Preto Darjeeling Tea Ahmad Tea London
AHMAD TEA LONDON
B NOVA 1
AHMAD TEA LONDON Earl Grey Tea Ahmad Tea London
AHMAD TEA LONDON
B
Milo
Nestle
NOVA 4
Mango Naturally Flavored Drink, Mango
Ssips
E NOVA 4
Hot cocoa double chocolate
Starbucks
Green Tea - Ahmed Tea
AHMAD TEA LONDON
B NOVA 1
Wild Berry Guava, Lemonade Drink From Concentrate, Wild Berry Guava, Lemonade
Ssips
E NOVA 4
AHMAD TEA LONDON Chá Preto Ceylon Tea Ahmad Tea London
AHMAD TEA LONDON
B
AHMAD TEA LONDON Chá Preto Evening Tea Decaffeinated
AHMAD TEA LONDON
B NOVA 1
AHMAD TEA LONDON Chá Preto English Breakfast Tea Ahmad Tea London
AHMAD TEA LONDON
B NOVA 1