Barcode: 0854004006038
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 3.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.3 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, lemon*, green mineral proprietary herb blend (nettle*, oats*, alfalfa*, rosehips*, lemongrass*, linden*, raspberry leaf*, red, clover*, horsetail*), maple syrup*, monk fruit extract*, naturally occurring erythritol, chlorophyll
Additives
e140
e140i
e968
Related Products in Beverages
kefir
Krasnystaw
B NOVA 4
Syrop o smaku liczi z guawą
Hrebarium
NOVA 4
Skyr Wanilia
Piątnica
D NOVA 4
Skyr drinking yogurt Strawberry & Kiwi
E NOVA 4
Chaikola
ChaiKola,Wild Grass
E NOVA 4
Kwas ostrobramski
Polbioeco
D NOVA 3
Czekolada do picia o smaku słonego karmelu.
Krüger
E NOVA 4
koktajl białkowy
Piątnica
D NOVA 4
Chili sauce
Taotao
E
Natural energy drink
YABU
D NOVA 4
Napój energetyczny gazowany o smaku owocowym z aminokwasami
Pitbull,Drinktech
E NOVA 4
Honney natural energy drink
Pitbull
E NOVA 4