Barcode: 8850051031872
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | 66.6 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | — |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ส่วนประกอบที่สำคัญ ลูกกาเขียว 99.9% น้ำมันเมล็ดดอกทานตะวัน 0.1% การที่ช่วยในการเก็บรักษาอาหาร ไนโตรเจน
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Fanta Original
Fanta, The Coca-Cola Company
E NOVA 4
Boisson rafraîchissante au jus d'orange avec sucre et édulcorants
Fanta
E NOVA 4
Thé glacé saveur Pêche Blanche
Nestea
D NOVA 4
Thé glacé saveur pêche blanche
Nestea
D NOVA 4
Thé noir glacé saveur framboise menthe
Fuze Tea, Fuzetea
C NOVA 4
Fanta
Fanta
E NOVA 4
HAWAI ANANAS 1l
E NOVA 4
Capri-Sun Summer berries
Capri-Sun
E NOVA 4
Fanta strawberry 330 ml
Fanta
E NOVA 4
Poms
COCA-COLA
E NOVA 4
refresco de naranja
hawai
C NOVA 3
Orange - Boisson rafraîchissante
Fanta
E NOVA 4