Barcode: 0192548700181
Green super smoothie
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.1 g |
| of which sugars | 10.4 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | — |
Ingredients
apple juice concentrate water, spinach puree, cucumber juice, pineapple juice concentrate, lemon juice concentrate, ginger juice.
Related Products
Rostbratwurst mediterran ohne Darm
Eberswalder
E NOVA 4
Salami-Zwerge
Eberswalder
E NOVA 4
Geflügelwürstchen
Eberswalder
E NOVA 4
Knacker
Eberswalder
E NOVA 4
Rindswürstchen
Eberswalder
D NOVA 4
Rauchsalami
Eberswalder
E NOVA 4
Rostbratwurst
Eberswalder
E NOVA 4
Jagdwurst
Eberswalder
E NOVA 4
Bierschinken
Eberswalder
D NOVA 4
Katenrauchwurst
Eberswalder
E NOVA 4