Barcode: 0094922394767
Green Supreme
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Labels
organic
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.6 g |
| of which sugars | 8.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic apple juice, organic kale juice, organic lemon juice.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Die Feine Donau Marille
Julius Meinl
D
Die Feine Ribisel
Julius Meinl
D NOVA 4
Orangenmarmelade
Julius Meinl, Julius Meinl Austria GmbH
D NOVA 4
Donau-Marille fein passiert
Julius Meinl
D NOVA 4
Sandwich Gurken süß-sauer
Efko
C NOVA 4
Pußta Salat
efko
C NOVA 4
Schlemmer Gurken - Saure Gewürzgurken
efko
D NOVA 4
Sandwich Gurken süß-sauer
FELIX
C NOVA 3
Knusper Müsli
Manner
D NOVA 4
Delikatess Gurken
efko
B NOVA 4
Krach-Pfefferoni Peperoni mild Glas
efko
C NOVA 3
Erdbeer Konfitüre
Julius Meinl
D NOVA 4