Barcode: 0079800100173
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.9 g |
| of which sugars | 8.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water,natural cane sugar,high fructose corn syrup, green tea,apple essence,natural apple flavor,ascorbic acid (vitamin c),citric acid and ginseng
Related Products in Beverages
Pulco citron
Pulco
C NOVA 1
Malbec
Tesco finest
NOVA 3
Be Young - Jus frais framboise pomme poire
Exki
C NOVA 1
Natalie's
Natalie's
E NOVA 3
Sparkling Water
B
bulles de fruits par Badoit
Badoit
D NOVA 4
Cacao Instantaneo
Dia
NOVA 4
Dryck Paskmust
Ikea
E NOVA 4
M&S Peach Iced Tea
Marks & Spencer
C NOVA 1
Banana Liquid Breakfast
Up & Go
C NOVA 4
Strawberry Lemonade Kombucha
Humm
NOVA 4
TAO Lemon & Peach
TAO
D NOVA 1