Barcode: 0041755001706
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.7 g |
| of which sugars | 9.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, sugar, natural flavors, citric acid, coconut cream, and green tea.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Selfrising flour
C NOVA 3
Corn Meal
NOVA 1
Quick 5-minute grits
B NOVA 1
8 Poppadoms
M&S
E NOVA 3
Enriched quick grits
B NOVA 1
Framboises
Marks & Spencer
A NOVA 1
Enriched regular grits
B NOVA 1
Apple juice
E NOVA 1
Corn Meal
A NOVA 1
Enriched bleached pre-sifted all purpose flour
A NOVA 1
Martha White Self Rising Flour Each
Martha White
E NOVA 3
Martha white 5 pound all purpose flour each
A NOVA 1