Barcode: 4056489440222
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
97,5% groene thee¹, 2,5% matchapoeder, ¹Rainforest Alliance gecertificeerd,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Italian whole peeled plum tomatoes in heavy juice
Delallo, George Delallo Co. Inc.
A NOVA 1
Delallo, crushed tomatoes
Delallo, George Delallo Co. Inc.
A NOVA 3
Italian Diced Plum Tomatoes In Heavy Juice
Delallo, George Delallo Co. Inc.
A NOVA 1
Diced Tomatoes In Heavy Juice With Basil
Delallo, George Delallo Company Inc.
A NOVA 3
Premium sauce
Delallo
B NOVA 3
Peppers
C NOVA 3
Tomato Paste
George Delallo Co. Inc.
A NOVA 1
Italian crushed plum tomatoes in heavy juice
Delallo, George Delallo Co.
A NOVA 1
Delallo, diced tomato in juice
Delallo
A NOVA 3
Whole peeled tomatoes
Delallo
A NOVA 3
Stewed Tomatoes
George Delallo Co.
A NOVA 4
100% organic italian diced plum tomatoes in heavy juice
Delallo
A NOVA 1