Barcode: 0009800001460
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 388.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, maltodextrin, tartaric acid, rice starch, gum arabic, natural and artificial flavors, magnesium stearate, ascorbic acid, dried lemon juice, carnauba wax, yellow 6.
Additives
e110
e334
e414
e572
e903
Recipes with Similar Ingredients
Howling Candy Corn Cookie Bark
6 ingredients
Salted Pumpkin Seeds
3 ingredients
Pumpkin Patch Ice Cream Oreo
6 ingredients
Hershey'S® Pumpkin Spice Kiss Pretzels
2 ingredients
Oreo Spider Web Cookie Pizza
10 ingredients
Candy Corn Bark
6 ingredients
Halloween Pasta
16 ingredients
Candy-Coated Caramel Apples
9 ingredients
Candy Apple Quickies
5 ingredients
Rat, Bat, And Cat Fries
4 ingredients
Cakespy: Deep-Fried Halloween Candy Recipe
7 ingredients
Halloween Oreo Pumpkin Cheesecakes
11 ingredients
Related Products in Snacks
пряники имбирные
Славянский терем
NOVA 3
Киш со шпинатом и сыром
ООО "Пинс"
NOVA 4
торт бисквитный "Пломбирное счастье"
Парус
NOVA 4
Марципан в темном шоколаде
Plouda
NOVA 4
Чисы из вакаме с бананом
ООО «Креветка»
NOVA 3
m&m's
NOVA 4
P'tit déli Pirates goût Chocolat
Marque Repère
E NOVA 4
M&M's с молочным шоколадом
M&M's
NOVA 4
заливное из курицы
ООО "Старт",мясной гурман
NOVA 4
Леденцы кедровые с живицей с имбирем и медом
Родники Сибири
NOVA 4
Чипсы из ламинарии с луком
ООО «Креветка»
NOVA 3
Сникерс большой
Snickers
NOVA 4