Barcode: 0000105000073
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 267.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 66.7 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Hibiscus flowers.
Recipes with Similar Ingredients
Spiced Tea
6 ingredients
Russian Tea
5 ingredients
Hot Spiced Tea
5 ingredients
Friendship Tea
5 ingredients
Spiced Tea
6 ingredients
Orange Spice Tea Mix
5 ingredients
Spiced Tea
5 ingredients
Spice Tea Mix
5 ingredients
Tea Punch
4 ingredients
Instant Spiced Tea
5 ingredients
Miniature Ham And Cheese Rolls
8 ingredients
Country Iced Tea
3 ingredients
Related Products
Turrón nieve
Belenguer
NOVA 4
Qdoba, Minced Onions
Qdoba
A
Brócoli
Cricket
A NOVA 1
Only whey
Big, BIG
NOVA 4
Avellana torrada en llenya (clofolla)
Infrusec
B NOVA 1
Granada en Arilos
Peris
NOVA 1
Big Creabig Koyak
NOVA 4
Croqueta jamon iberico
precoan
D NOVA 4
Palitos de zanahoria listos para consumir
Auchan
B
Turron de nata
Belenguer
D NOVA 4