Barcode: 20702823
Heringssalat
by Nautica
Labels
sustainable
sustainable fishery
sustainable seafood msc
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 225.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 2.7 g |
| Carbohydrates | 9.9 g |
| of which sugars | 8.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.4 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
45% _Hering_, 13% Rote Bete, Trinkwasser, Rapsöl, Zucker, 3% Gurken, Zwiebeln, Äpfel, Stärke, Branntweinessig, _Hühnereigelb_*, Säureregulator: Natriumacetate, Speisesalz, Verdickungsmittel: Guarkernmehl, Johannisbrotkernmehl, _Senfsaaten_, Gewürz, Säuerungsmittel: Essigsäure, *von Eiern aus Bodenhaltung,
Allergens
eggs
fish
mustard
Additives
e260
e262
e412
Related Products in Seafood
sardinky ve vlastní šťávě
giana
B
Tuňák s vejci
Hamé
D NOVA 4
Tőkehalmáj
Hamé
NOVA 3
Sardinky ve slaném nálevu a rostlinném oleji
Clever
D
Tuńczyk w sosie własnym duże kawałki
Giana
A NOVA 3
tuňák drcený ve vlastní šťávě
Giana
A NOVA 3
Tuna
Giana
NOVA 3
pomazánka Tuňák
Hamé
D NOVA 4
Sardine în suc propriu și ulei vegetal
SeaSide
B NOVA 3
Sardinky v tomatě
Hamé
C
Tuniak celé kusy v slnečnicovom oleji
Franz Josef
B NOVA 3
Chilli tuna
Franz Josef
B NOVA 3