Barcode: 8594008358116
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 363.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 22.0 g |
| Carbohydrates | 1.7 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 17.0 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
Mléko, sůl, mlékařské kultury
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Shy Brothers Farm, Cloumage, Creamy Fresh Cheese, Chipotle
Shy Brothers Farm Llc
C NOVA 3
Shy Brothers Farm, Cloumage, Creamy Fresh Cheese, Rosemary + Cumin
Shy Brothers Farm Llc
C NOVA 3
Parmigiano reggiano
Parmigiano reggiano
D NOVA 3
Vita Coco Coconut Water With Chocolate
C NOVA 4
Whey protein chocolate peanut butter
Limitless Pharma
A NOVA 4
Burrata
Liuzzi Cheese
C NOVA 3
Hirtenkäse Mediterrane Art
Peynoos
D NOVA 3
Shy Brothers Farm, Cloumage, Creamy Fresh Cheese Spread
Shy Brothers Farm Llc
C NOVA 3
Creamy Fresh Cheese
Shy Brothers Farm Llc
C NOVA 3
Fresh mozzarella nodini
Liuzzi Angeloni Cheese
C NOVA 3
Extra fines 3 Poivres
Fol Epi, Fromageries Perreault, Savencia
D NOVA 4
Creamy Fresh Cheese
Cloumage
C NOVA 3