Barcode: 8664522556555
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 12.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, Cane Sugar, Kiwi Pulp 12% Acidity Regulator(INS - 330)Stabalizer (INS-440), Contains Permitted Food Color (INS-142), Added Permitted Natural, Nature Identical & Synthetic Flavor, Contains Class II Preservative (INS-211), (INS - 202)
Additives
e142
e202
e211
e330
e440
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Thé vert infusé saveur menthe
U
C NOVA 4
Boisson thé glacé vert saveur citron - Bouteille 1L
U
C NOVA 4
Spécialité au jus de citron et a l'huile essentielle de citron - 50cl
U
B NOVA 1
Spécialité au jus de citron et a l'huile essentielle de citron - 50cl
U
B NOVA 1
Boisson thé glacé noir saveur pêche - Bouteille 1L
U
C NOVA 4
Eau pétillante
Lisbeth
A
Jus de pomme gazéifié
Bulles D'armorique
D NOVA 4
Boisson thé glacé vert saveur citron - Bouteille 1L
U
C NOVA 4
Limonade citron
Vallée Noble
D NOVA 4
The noir infusé saveur pêche
U
C NOVA 4
LongHorn Steakhouse, Classic Steakhouse Martini
LongHorn Steakhouse
E
Lisbeth pétillante
Lisbeth
A