Barcode: 9001432002236
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 226.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 54.0 g |
| of which sugars | 54.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Himbeeren, Zucker, Zitronensaftkonzentrat, Gerliermittel Pektin
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Buitoni Classica
Buitoni
D
Carrefour The Market Tappas Poisson Frites
Carrefour
A NOVA 4
Bio Weizen-Roggen Brot
Hauptstadt Brot
B NOVA 1
Bio Olive Lemon Tofu
Karma
A NOVA 3
Weizen-Roggen-Vollkorn
Bio Hauptstadtbrot
B
Gabrannte Mandeln
Douceur, Penny
E NOVA 3
Rote Jalapeños
Penny, Rewe
D NOVA 3
Big Parisienne
REWE
D NOVA 3
Wakame salad
Qualité & Prix
C NOVA 4
Panini all'olio
Amadei Srl.
D NOVA 3
Escalope caprese
Delicorn
D NOVA 4
country boule
Giant Eagle
C NOVA 3