Barcode: 8906091170290
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 346.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 79.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Edible Gum, Wheat Flour, Asafoetida
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Creamy Peanut Butter
GreenWise
B NOVA 2
Maple & Brown Sugar Flavored Instant Oatmeal
D NOVA 4
Maple flavored cashew butter protein granola
D NOVA 4
Dry Roasted & Salted Pistachios
P
D NOVA 3
Sliced Almonds
Publix
A NOVA 1
Peanut butter granola
D NOVA 4
Publix Creamy Peanut Butter
Publix
C NOVA 4
Honey toasted oatmeal flakes cereal
Publix
D NOVA 4
Organic toasted oats cereal
A NOVA 3
Flavored instant oatmeal
D NOVA 4
GreenWise crunchy peanut butter
GreenWise
B NOVA 3
GRAPE JELLY
GreenWise
D NOVA 4