Barcode: 5201341394000
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 824.0 kcal |
| Fat | 91.6 g |
| of which saturated | 12.8 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ulei de măsline extravirgin
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vietnamesische Nudelsuppe
Heisse Tasse
NOVA 4
Kloßteig Halb & Halb
Jeden Tag
C NOVA 4
Fusilli XXL
Cucina Nobile
A NOVA 1
Fix Für Ratatouille (zubereitet)
Knorr
C NOVA 3 Eco-Score B
Green Machine Super Smoothie
Naked
C NOVA 4 Eco-Score C
Pancroc
Pain
A NOVA 4
Bomba calabrese
Delizie di Calabria
D
Nürnberger Elisen-Lebkuchen
Haeberlein-Metzger
D NOVA 4
Golden Apricots
Whitworths
C NOVA 3
Erdbeer 80 % Fruchtanteil
Darbo
C NOVA 4 Eco-Score B
Paniermehl
Brot, Leimer, Mehl
C NOVA 3
Alpenjodsalz
Bad Reichenhaller
NOVA 2