Barcode: 4000650011155
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 730.0 kcal |
| Fat | 82.0 g |
| of which saturated | 55.0 g |
| Carbohydrates | 0.7 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Irische Butter mildgesäuert
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Brocoli fleurette
Bonduelle,Bonduelle Food Service,Bonduelle restauration
A NOVA 1 Eco-Score A
Mi goreng Hot & Spicy Flavour Instant Noodles
Indomie
NOVA 4 Eco-Score C
Tortillas de blé bio et artisanales, à base de saindoux
Les Tortillas de Sonora,ข้าวปลาวาฬ
D NOVA 3
Nature aux Amandes - Végétal soja & amande
Alpro
A NOVA 4 Eco-Score A
Compote de pommes allégée en sucres
Auchan,Pouce
A NOVA 3 Eco-Score A
Rewe Bio Hafer Crunchy
Rewe Bio
NOVA 3 Eco-Score A
Grains de maïs grillés
Fiers
D NOVA 3
SunButter No Sugar Added
SunButter
D NOVA 3
Plain Bagel
Asda
B NOVA 4 Eco-Score B
Vezelrijk zilvervliesrijst
Albert Heijn
B Eco-Score C
Landbrot mit Buchweizen
Schär
B NOVA 4 Eco-Score A
Vapeur Hrášok jemný
Bonduelle
A NOVA 4 Eco-Score B