Barcode: 0653341205209
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 214.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 57.1 g |
| of which sugars | 53.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mixed fruit (blackberries, blueberries, cherries), evaporated cane, pectin
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sub Pretzel Roll
Fresh Coborn's
C NOVA 4
Hot dog buns
C NOVA 4
Hamburger buns
C NOVA 4
Focaccia
Fresh Coborn's
D NOVA 4
Sl roll focaccia jalapeno ch
D NOVA 4
Sl roll focaccia pepper
D NOVA 4
White bread
C NOVA 4
Wholesome harvest bread
C NOVA 4
Sl roll focaccia roma tomato
D NOVA 4
Ginger
D NOVA 3
Pretzel Slider Rolls
Coborn's
C NOVA 4
Dollar Buns
Four Brothers
D NOVA 4