Barcode: 5900820024413
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Mleko, bakterie fermentacji kwasu mlekowego, drożdże kefirowe.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Glucotaste-D
NOVA 4
Masala Jeera Kashmira
Hajoori
E NOVA 4
Protein Water
Amul
B NOVA 4
Cloud9 Classic Energy Drink
Cloud9
NOVA 4
Mango Lassi
Nandini, GoodLife
E NOVA 4
SIP Blue Berry Flavour
SIP
NOVA 4
NUTTY HAZLE INSTANT COFFEE
COLOMBIAN BREW COFFEE
B NOVA 4
Little Joys Nutrimix Chocolate Flavour
Little Joys
NOVA 4
wayback moong cheese n herbs
wayback
NOVA 4
Steak 'N Shake, Chocolate Covered Strawberry Milkshake, Regular
Steak 'N Shake
E
Orawet Apple
Orawet
E NOVA 4
Colombian Brew Coffee 3 in 1 Premix Nutty Hazelnut
Colombian Brew Coffee
NOVA 4