Barcode: 6408432096006
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 55.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Milk, Lactase enzyme, Yeast, Lactobacillus rhamnosus GG, Vitamin D
Related Products in Beverages
Organic mango lemonade from concentrate
E NOVA 4
Organic lightly sweetened iced tea
D NOVA 3
Organic cold brew coffee with milk
D NOVA 4
Organic iced tea
B NOVA 1
Organic cold brew coffee
B NOVA 1
O organics, organic lemonade
E NOVA 4
Lemonade
E NOVA 4
Organic lemonade
E NOVA 4
Organic iced tea
E NOVA 4
Organic cold brew coffee with milk
D NOVA 4
Organic raspberry lemonade from concentrate
E NOVA 4
Organic cold brew coffee with milk
D NOVA 4