Barcode: 0079893403687
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.5 g |
| of which sugars | 12.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, organic sugar, organic lemon juice, raspberry juice puree, natural flavor.
Related Products in Beverages
Desperados original
Desperados
NOVA 4
Ice tea
Ice Tea Lemon
C NOVA 4
Honney natural energy drink
Pitbull
E NOVA 4
Himbeer Brause
NOVA 4
Juice Drink Minions, Strawberry - Raspberry, 20%, 350 ML, Pet
Magic Brands
D NOVA 3
Chili sauce
Taotao
E
Napój energetyczny gazowany o smaku owocowym z aminokwasami
Pitbull,Drinktech
E NOVA 4
Kwas ostrobramski
Polbioeco
D NOVA 3
Czekolada do picia o smaku słonego karmelu.
Krüger
E NOVA 4
Polaris VitalRed Gazowany
D NOVA 4
Hoop Cola
Hoop cola
E NOVA 4
Cola original
Hoop
E NOVA 4