Barcode: 5941905049372
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 65.5 kcal |
| Fat | 3.9 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 3.7 g |
| of which sugars | 3.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.9 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Lapte integral de capra, neomogenizat, pasteurizat la temperatură blândă, fermenti lactici. Produs nestandardizat-procentul de grăsime poate varia în funcţie de grăsimea fiecărui lot de lapte în parte min. 3%. Tara de origine a laptelui: România Valori nutriţionale medii pentru 100g: Valoare energetică: 273,5 kJ / 65,5 kcal; Grăsimi: 3,9g, din care 2,4g acizi grași saturați: Proteine: 3,9g; Glucide: 3,7g, din care zaharuri 3,7g; Sare prezentă natural in lapte: 0,20g.
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Goose 312
Goose Island Beer Company
NOVA 3
Vita Malt Plus Bout
Vita malt
E NOVA 4
White Grape Skin Infused Water, White
O.vine
B NOVA 1
Premium Root Beer
Howie's
NOVA 4
French Vanilla Classic Syrup
DaVinci Gourmet
NOVA 4
Frênette Achille
Achille
B NOVA 3
Leite em Pó Instantâneo Integral Qualitá
Qualitá
NOVA 4
Lite Coconut Milk, unsweetened
Thai Kitchen
D NOVA 1
Recover Tonic
Mrs Toddy’s
B NOVA 4
Marfa
Catspring Yaupon
Chocolate Whole Milk
The Fresh Market
E NOVA 4
Vita Malt Classic
Vita Malt
E NOVA 4