Barcode: 5200106870377
Kefir Farma Koukaki
Categories
Available in
greece
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
GREEK PRODUCT κε φίρ ΚΟ ΚΑΚΗ ZYMOYMENO ΓΑΛΑ ΚΕΦΙΡ Μερικώς αποβουτυρωμένο Παστεριωμένο αγελαδινό γάλα, πρωτεΐνες γάλακτος, οξυγαλακτική καλλιέργεια (περιέχει γάλα), Bifidobacterium lactis (περιέχει γάλα). Λιπαρά: 2%, Ολικά Στερεά: 11,2% Διατηρείται στο ψυγείο στους +2 - +6°C. Μετά το άνοιγμα Καταναλώστε το εντός
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
KFC, Lipton Brisk Raspberry Tea, 16 Fl Oz
KFC
B
Kombucha citron bergamote
Germline
C NOVA 3
Gel D'aloe Vera Bio 500 ML - Puraloé
Pur Aloé
NOVA 4
IHOP, International House Roast Flavored Coffee, Swiss Mocha
IHOP
E
Sonic, Peanut Butter Shake, Medium
Sonic
E
Gel d'Aloe Vera à boire Bio & Equitable
Ciel d'Azur Labs,Pur Aloé
NOVA 4
Jamba Juice, Greens N Ginger, Large
Jamba Juice
E
Jus de pomme pétillant
Kerné
NOVA 1
Wawa, Mocha Mint Cappuccino, 16 Oz
Wawa
B
Sbarro, Pepsi
Sbarro
E
Carrabba's Italian Grill, Diet Coke
Carrabba's Italian Grill
B
Kombucha
Germline
C NOVA 1