Barcode: 0094379151128
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 86.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 19.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Taro roots
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tacoma boys, sliced dried champignon mushrooms
Tacoma Boys, The Nutmeg Spice Co. Ltd.
Rustic rosemary & garlic rub
NOVA 3
Honey mustard rub
Tacoma Boys
E NOVA 3
Tacoma boys, sliced dried porcini mushrooms
Tacoma Boys, The Nutmeg Spice Co. Ltd.
NOVA 1
Lemon-herb pesto seasoning
NOVA 4
Gourmet Olde Canadian Steak Rub
Sorbara's
NOVA 1
Olive Oil Hummus
Soffle’s
C NOVA 3
High Grade Tumeric Blend
NOVA 4
Tacoma boys, dried shiitake mushrooms
Tacoma Boys, The Nutmeg Spice Co. Ltd.
NOVA 1
Tacoma boys, dried slices stir-fry blend mushrooms
Tacoma Boys, The Nutmeg Spice Co. Ltd.
Tacoma boys, seasoning rub, tuscan herb
Tacoma Boys, Nutmeg Spice Company
NOVA 3
Candied ginger-chili seasoning
E NOVA 4