Barcode: 8699952501059
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Pastorize ve homojenize inek sütü, su, tuz ve ayran kültürü
Related Products in Beverages
Lemon italian sparkling mineral water
B NOVA 4
Lime italian soda
E NOVA 4
Pink grapefruit italian soda
E NOVA 4
Sparkling coconut water
NOVA 4
Italian sparkling mineral water
B NOVA 4
Lime italian sparkling mineral water
B NOVA 4
Italian soda
E NOVA 4
Italian sparkling mineral water
B NOVA 4
Dulcita Delvalle, Soda, Grapefruit
Everest Drinking Waters
E NOVA 4
Italian sparkling water
B NOVA 4
Organic Kombucha
Rouses Markets
B NOVA 3
Blood orange italian soda
E NOVA 4