Barcode: 4260193513862
Kombi Cremig
by Sohbet
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Labels
organic
pasteurized
Categories
Available in
france, germany, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 262.0 kcal |
| Fat | 24.0 g |
| of which saturated | 15.7 g |
| Carbohydrates | 1.5 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 3.0 g |
Ingredients
Pasteurisierte _KUHMILCH_, Palmöl (24%), Speisesalz, Milchsäurekultur, mikrobielles Lab.
Related Products in Dairies
Milk
Iceland
C NOVA 1
Natural Greek Style Yogurt
Iceland
C NOVA 1
Mature Whte Cheddar
Iceland
D NOVA 3
High Protein Cheese Slices
My Protein
C NOVA 4
Semi skimmed milk
Iceland
B NOVA 1
Semi skimmed milk
Iceland
B NOVA 1
Cheese and onion bakes
Iceland
D NOVA 4
Semi skimmed milk
Iceland
B
Fresh pasteurised whole milk
Iceland
C NOVA 1
Grated Mozzarella
Iceland
D NOVA 3
Semi Skimmed Milk
Iceland
B NOVA 1
British Fresh Pasteurised Whole milk
Iceland
C NOVA 1