Barcode: 8595231221420
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 16.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Čajový výluh (voda, černý čaj 0,8 %), cukr, oxid uhličitý, kombuchová kultura, probiotická kultura Bacillus coagulans (min. 10 milionů ve 100 ml).
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cola+Orange-Geschmack
Sodastream
C NOVA 4
Concentré Cola Sans Sucre + 50% Gratuit
Sodastream
NOVA 4
Sirup - Cola Sugar Free
Sodastream
C NOVA 4
קולה זירו פחית
קוקה קולה
B NOVA 4
Cola+Orange
sodastream
D NOVA 4
Lassi
נאות סמדר
E NOVA 3
Isotonic Orange
Sodastream
D NOVA 4
Tonic Water
Schweppes
E NOVA 4
Papa John's, Powerade Mountain Blast, 20 Oz
Papa John's
B
מיץ תפוזים סחוט
פרימור
NOVA 1
GINGER ALE Geschmack
Sodastream
D NOVA 4
Concentré Cola Cherry saveur cerise
Sodastream
D NOVA 4