Barcode: 0688267177699
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.9 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic kombucha (spring water, organic cane sugar, organic black tea), organic ginger root, organic blueberry juice concentrate.
Related Products in Beverages
Hoisin Sauce
Flying Goose Brand
E NOVA 4
Lemonade
Caprisun
NOVA 4
Coco Loto Juice - Coconut With Aloe Vera
Coco Loto
E
Filtered apple cider
E
Roarinwaters flavored water beverage
Capri Sun
C NOVA 4
Freshly Pressed Sweet Cider
Mccutcheon Apple Products Inc
E
Roarin waters flavored water beverage
Caprisun
NOVA 4
Apple cider
Mccutcheon Apple Products Inc
E
Peach, camomile & green tea
Marks & Spencer
D
ROARIN’ WATERS FLAVORED WATER BEVERAGE
CAPRISUN
C NOVA 4
Belvedere Vodka 40%
Vodka
E
Spring Water
Acadia
A NOVA 1