Barcode: 0087684001066
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.3 g |
| of which sugars | 7.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, sugar, lemon juice concentrate, citric acid, rochelle salt (natural buffer), natural flavor.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Orange Grapefruit Sparkling water
CBD Living
B NOVA 4
Beet Juice Powder
Activz
NOVA 1
Purified Drinking water
Water Ignite
B NOVA 1
Espresso 300
Black Rifle Coffee Company
D NOVA 4
Organic Carrot Juice Powder
Activz
NOVA 1
Artesian italian sparkling water
B NOVA 4
Citrus Energy Zero Sugar
C NOVA 4
Raw Jun Kombucha
C NOVA 3
Blueberry basil hard jun kombucha beer
D NOVA 3
Peach honey sparkling water
NOVA 4
blueberry basil kombucha
C NOVA 3
Raspberry Goji Rose Raw Jun Kombucha
C NOVA 3