Barcode: 0850005941842
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 3.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.8 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic raw kombucha (carbonated water, sugar*, black tea leaves, green tea leaves", kombucha culture (yeast, bacteria cultures)). erythritol", hibiscus tea (water, hibiscus*), lemon juice*, natural blueberry. blackberry, strawberry and caramel flavors, stevia extract (steviol glycosides").
Additives
e960
e968
Related Products in Beverages
POCARI SWEAT 500 ml
otsuka
C
Double Cups Original
Kopiko
E NOVA 4
Floridina Coco 350ml
Wingsfood
E
You C1000 Vitamin Lemon
You C1000
E NOVA 4
Pocari Sweat
Pocari Sweat
C NOVA 4
Gilus Mix Gula Aren
Torabika
E NOVA 3
Spitz Johannisbeere Fruchtsirup
Spitz
E NOVA 4
POCARI SWEAT 350ml
Otsuka
C
Gilus Mix Pandan
Torabika
E
JAHE MERAH AMH
susu jahe
Ion Water
Pocari Sweat
C NOVA 4
SUSU ULTRA MILK COKLAT 250ML
Ultra jaya
E NOVA 3