Barcode: 0688267553240
Kombucha Peach Bellini Sparkling Fermented Probiotic Tea Drink, Kombucha Peach Bellini
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.4 g |
| of which sugars | 2.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic Kombucha (Spring Water, Organic Cane Sugar, Organic Black Tea), Organic Peach Puree, Organic Lemon Puree.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cola
C NOVA 4
IJsthee groene thee
Gwoon
D NOVA 4
Cola zero sugar
FIRST CHOICE
C NOVA 4
Drinkyoghurt perzik
Melkan
C NOVA 4
Hot chocolate
gwoon
E NOVA 4
Cola zero voordeelpak
First choice
C NOVA 4
mineraalwater met koolzuur
Plus
A NOVA 4
0% Suiker Chocolade Melk
Melkan
C NOVA 4
Koolzuurhoudende mineraalwater citroen
Gwoon
B NOVA 4
Ice tea perzik
gwoon
D NOVA 4
Amandeldrink
Melkan
B NOVA 4
Cola zero sugar
First choice
C NOVA 4