Barcode: 0355755000523
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 3.1 g |
| of which sugars | 3.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
96% JIVA Organic Kombucha (Fermented with Pure Water, Green Tea, White tea, Raw Sugar, JIVA Kombucha Live Culture), 4% Pomegranate Juice.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Nektar owocowo-warzywny Marchew, Jabłko, Banan
Riviva
C NOVA 4
Sok 100% pomidorowo-warzywny
Riviva
B NOVA 3
Sok 100% multiwitamina
Riviva
C NOVA 4
Rivia Marchew Brzoskwinia Jabkło
Rivia
D NOVA 4
100% sok multiwitamina z dodatkiem witamin
Rivia,Fortuna
D NOVA 4
Sok pomarańcza 100%
Riviva
C NOVA 1
Napój wielowocowy Czerwone owoce
Riviva
D NOVA 4
Sok 100% pomidorowo-warzywny z dodatkiem soli i przypraw
Fortuna
B NOVA 3
sok 100% jabłko
Riviva
C NOVA 1
Sok 100% pomidor pikantny
Fortuna
B NOVA 4
Vitanella Breakfast Smoothie
Vitanella
D NOVA 1
Sok z warzyw i owoców burak z czarną porzeczką
Fortuna
C NOVA 4