Barcode: 0853574002075
Kombucha starter kit
Processing
NOVA 3
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 10.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 2.5 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Live culture, sugar and tea.
Related Products in Beverages
Sirop Châtaigne d'Ardèche
Eyguebelle
NOVA 4
Eyguebelle - Sirop De Citron Acide Zest 100 CL
Eyguebelle
D NOVA 4
Sirop de Pêche d'Avignon
Eyguebelle
NOVA 4
Eyguebelle - Sirop De Menthe De Provence 70 CL
Eyguebelle
NOVA 4
Sirop curaçao bleu
Eyguebelle
NOVA 4
Sirop de Fraise de Carpentras
Eyguebelle
NOVA 4
Sirop de Grenadine
Eyguebelle
NOVA 4
Sirop de Myrtille
Eyguebelle
NOVA 4
Sirop menthe
Oransol
NOVA 4
Sirop de Menthe Glaciale
Eyguebelle
NOVA 4
Sirop de Cassis
Eyguebelle
NOVA 4
Sirop Figue du Var
Eyguebelle
E NOVA 4