Barcode: 0851861006058
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.8 g |
| of which sugars | 1.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, kombucha culture (yeast and bacteria cultures), organic black tea, organic green tea, organic evaporated cane juice (sugar), organic spirulina powder, organic wheatgrass powder, organic camu camu powder.
Related Products in Beverages
Coolish カリピス
LOTTE
NOVA 4
Kabuto, cafe royal original coffee
Kabuto
D NOVA 4
Festillant
Festillant
C NOVA 4
ココア
Asahi,バンホーテン,Van Houten
NOVA 4
AURORA PRESSO
Wonda, Asahi
NOVA 4
メガシャキ
House
NOVA 4
Asahi, soft drink
Asahi
B NOVA 1
Morning Shot
Wonda, Asahi
C NOVA 4
ドデカミン
Asahi
NOVA 4
三ツ矢シャキッとルビーレモネード
アサヒ,Asahi
NOVA 4
Pocari Sweat
Pocari Sweat
C
ウィルキンソン ジンジャエール
Asahi,アサヒ,ウィルキンソン
NOVA 4