Barcode: 8437017259596
Kombutxa Natural
by Kombutxa
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
organic
vegetarian
vegan
catalan council of organic production
no alcohol
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 8.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 1.8 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Agua, té verde y azúcar de caña, de producción ecológica
Related Products in Beverages
Agrumes - saveur orange, citron et pamplemousse
Casino
D NOVA 4
Vodka - minkova - triple distilled * -100% pur grain * triple distillation
MIИKOVA, Minkova
Bière Kellegen sans alcool
Casino, Kellegen
NOVA 3
Eau de Source de Montagne Aes Source Roche des Ecrins
Casino
B
Saveur pêche abricot à l'eau de source
Casino
D NOVA 4
cola zéro
Casino
C NOVA 4
Davelghem Bière d'Abbaye Blonde
Casino
NOVA 3
Panaché
Casino
C NOVA 4
Ginger energy
Ginseng Energy
E NOVA 4
Orange à l'eau de source
Casino
E NOVA 4
Cidre bouché brut biologique 5% vol 75cl bio
Casino Bio
NOVA 3
Panaché
NOVA 4