Barcode: 3800501186909
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 56.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.8 g |
| of which sugars | 7.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Праскови (53%), вода, захар, регулатор на киселинността: лимонена киселина, антиоксидант: аскорбинова киселина.
Additives
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Haricots blancs naturels 4/4
Royal Bourbon
B NOVA 3
Riz basmati
Le Forban
B NOVA 1
Riz basmati grain long
Le Forban
B
Riz grains long
Parfum du Mékong
B NOVA 1
Haricots rouges
Le Forban
B
Riz basmati
Le Forban
B
Haricots blanc au naturel
Le Forban
B NOVA 1
Riz basmati
le forban
B NOVA 1
Riz de Luxe Grains Longs
Le Forban
B
Lentilles grises
Haricots blancs naturels 1/2
Royal Bourbon
B NOVA 3
Falafel Boulettes de pois chiches
YARDEN
C NOVA 4